Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-08-06
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Bankowość
angielski
Praca hybrydowa
Konsultant ds. Monitorowania i Raportowania Działalności Audytu

Miejsce pracy: Warszawa
4151

Twój zakres obowiązków:

  • Administrowanie oraz kontrola kompletności dokumentacji poaudytowej w scentralizowanym rejestrze informatycznym, między innymi poprzez archiwizowanie raportów poaudytowych, oraz odpowiedzi jednostek na zalecenia
  • Monitorowanie realizacji zaleceń wydanych przez audytorów wewnętrznych, zewnętrznych oraz organy nadzorcze
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań z działalności Departamentu dla Zarządu, Komitetu Audytu, Rady Nadzorczej
  • Przygotowywanie informacji na potrzeby raportowania w ramach Audytu Grupy BCP
  • Udział w koordynacji inspekcji i działań nadzorczych przeprowadzanych przez zewnętrzne organy nadzorcze
  • Prowadzenie rejestru kontroli wewnętrznej
  • Bieżąca współpraca z Kierującym Departamentem Audytu, pozostałymi Wydziałami/Zespołami, jednostkami organizacyjnymi Banku oraz Audytem Grupy BCP

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – minimum licencjat (mile widziane wykształcenie kierunkowe – ekonomia, finanse i bankowość)
  • Znajomość narzędzi pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie)
  • Niezbędna w audycie - wysoka etyka pracy
  • Skrupulatność, spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w instytucji finansowej w tym w szczególności na stanowisku związanym z funkcją audytu

To oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w doświadczonym zespole, sprzyjającą rozwojowi i zdobywaniu nowych umiejętności
  • Współpracę z większością jednostek organizacyjnych w Banku oraz w ramach Grupy Kapitałowej
  • Szkolenia narzędziowe realizowane w ramach Programu Rozwoju Pracowników Audytu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz kwartalny system premiowy
  • Rozbudowany system benefitów pozapłacowych, w tym prywatną opieką medyczną, ubezpieczenie dla Pracownika i bliskich, dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit, możliwość korzystania ze zniżek w kawiarni Green Cafe Nero w budynku Centrali
  • Pracę hybrydową (w wymiarze min. 50% z biura, 50% zdalnie)
  • Udział w programach wewnętrznej wymiany wiedzy
  • Możliwość zaangażowania się w inicjatywy wolontariackie organizowane przez Bank: Our People Save the Planet, Świąteczne Aukcje Charytatywne
  • Atrakcyjną lokalizację biura, w sąsiedztwie metra, tuż obok Pola Mokotowskiego

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Owoce
  • Kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium