Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-30
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
angielski
Praca hybrydowa

Podobne oferty pracy

Konsultant ds. Zapobiegania Nadużyciom Kartowym

Miejsce pracy: Wrocław
4258

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa narzędzi systemowych wspierających procesy prewencji i detekcji zagrożeń w obszarze kart płatniczych
  • Stały rozwój mechanizmów zapobiegających nadużyciom w obszarze kart płatniczych oraz umożliwiających ich wykrywanie
  • Przedstawianie wniosków i projektów usprawnień procesów biznesowych mających na celu zmniejszenie ryzyka operacyjnego Banku z tytułu nadużyć w obszarze kart płatniczych
  • Przygotowanie raportów okresowych oraz analiz ad hoc dotyczących obszaru prewencji i detekcji nadużyć
  • Analiza reklamacji dotyczących nieautoryzowanych transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych Banku

Nasze wymagania:

  • Znajomość zasad funkcjonowania kart płatniczych oraz płatności mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP) poparta praktycznym doświadczeniem
  • Dobra znajomość języka SQL, T-SQL oraz narzędzia Power BI
  • Znajomość systemów Jira i Confluence
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację

Mile widziane

  • Znajomość języka programowania Python

To oferujemy:

  • Ciekawą współpracę z ekspertami z wielu dziedzin
  • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Strefa relaksu
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Parking rowerowy

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium