Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-30
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Konsulting
Praca hybrydowa
Młodszy Konsultant ds. Monitorowania Należności Detalicznych

Miejsce pracy: Wrocław
1999

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami Banku
  • Wyjaśnianie przyczyn powstawania zaległości
  • Ustalanie terminu spłaty

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Komunikatywność i otwartość na współpracę

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną od początku zatrudnienia
  • Szkolenie wstępne i wsparcie mentora
  • Atrakcyjne biuro w centrum Wrocławia
  • Możliwość pracy zdalnej do 50% czasu po okresie wdrożenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 i 10:00-18:00
  • System kafeteryjny - sam decydujesz na co wykorzystujesz (m.in. bilety do kina, karta sportowa, bon na zakupy)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Integrację zespołu

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium