Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2024-07-26
Starszy Konsultant ds. Rekrutacji
Nr ref. 4062/application
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Human Resources
angielski
Praca hybrydowa

Miejsce pracy: Warszawa
4062/application

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji pracowników do obszarów sprzedażowych w tym contact center
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji i pozyskiwania kandydatów
  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych, spotkań z kandydatami, przygotowywanie raportów rekrutacyjnych i analiza danych
  • Inicjowanie procesu zatrudnienia kandydatów do pracy
  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Budowanie atrakcyjnego wizerunku banku wewnątrz i na zewnątrz organizacji oraz udział w wydarzeniach promujących pracodawcę
  • Aktywne zgłaszanie inicjatyw i pomysłów wspierających obszar rekrutacji, onaboardingu oraz employer brandingu

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w agencji rekrutacji i doradztwa personalnego
  • Wykształcenie wyższe (najchętniej kierunkowe: ZZL, psychologia, zarządzanie)
  • Zainteresowanie szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz duża samodzielność przy wykonywaniu zadań

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w Departamencie Kadr w Zespole Rekrutacji i Onboardingu
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w atmosferze opartej na zaufaniu i współpracy
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych koleżanek nastawionych na dzielenie się wiedzą
  • Możliwości rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Pracę hybrydową – min. 1 dzień w tygodniu z biura
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace oraz kwartalny system premiowy
  • Benefity pozapłacowe, m.in prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do platformy MyBenefit
  • Zniżki w naszej kawiarni pracowniczej Green Caffe Nero
  • Nowoczesne biuro w doskonałej lokalizacji (w pobliżu stacji metra Pola Mokotowskie)

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium