Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-01-31
Specjalista ds. BHP
Nr ref. 195185/10036
Tarnów, małopolskie
Konsulting
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży budowy maszyn przemysłowych, poszukujemy Specjalisty ds. BHP.

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska:
  • współudział w budowaniu polityki dotyczącej BHP,
  • odpowiedzialność za dokumentację i sprawozdawczość dotyczącą BHP,
  • sporządzanie cyklicznych analiz stanu BHP,
  • wewnętrzne audytowanie warunków pracy i przestrzegania przepisów BHP,
  • edukowanie kadry pracowniczej – organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie BHP,
  • promowanie aspektów związanych z BHP w zakładzie produkcyjnym,
  • kontrola instrukcji stanowiskowych,
  • opiniowanie ewentualnych wypadków – ustalanie okoliczności i przyczyn, prowadzenie dokumentacji wypadkowej,
  • reprezentowanie pracodawcy przed zewnętrznymi organami, współpraca z odpowiednimi służbami,
  • uczestnictwo w rozwojowych działaniach firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa i ochrony pracy,
  • mile widziana znajomość PPOŻ, przepisów dla strefy zagrożonej wybuchem, ISO 14001, 45101,
  • otwartość do innych ludzi, komunikatywność,
  • proaktywne podejście do pracy, wychodzenie z inicjatywą działań uświadamiających na temat bezpieczeństwa.
Oferta obejmuje:
  • wpływ na rozwój organizacji,
  • elastyczny czas pracy,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • umowę o pracę,
  • rozwój i uczestnictwo w szkoleniach.